Jaki prezent na komunię dać dziecku


Do Pierwszej Komunii jest jeszcze wiele czasu. Mimo to warto pomału zastanowić się i rozejrzeć się za prezentem komunijnym. Dobór stosownego podarunku na komunię może być nie lada problemem. Co kupić dziecku, by było zadowolone? Komputer, notebook, konsola, medalik, a może jeszcze coś innego? Złoty lub srebrny medalik ongiś był jednym z najczęściej wybieranych prezentów komunijnych. Obecnie, w erze komputerów oraz galopującej techniki zwykły medalik zdaje się podarkiem anachronicznym. Warto jednak taki medalik podarować dziecku wraz z innym podarkiem. Po medaliku pozostanie pamiątka na lata, natomiast po zegarku lub rowerze wiele godzin rozrywki.


rower
Author: bibinsatoulouse
Source: http://www.flickr.com
Niespodzianka ? - Arkus - dobre roweryPodarowanie dziecku laptopa na pierwszą Komunię Świętą ma tak wielu przeciwników jak i zwolenników. Wskazane jest pamiętać, że komputer posłuży dziecku nie jedynie do zabawy, ale także do nauki. Tablet oferuje mobilność, będzie lekki a także często zdecydowanie tańszy niż komputer, może zatem z sukcesem go zastąpić. Upominek na Komunię Świętą w postaci tabletu z pewnością wielu dzieciom przypadnie do gustu. Aparat fotograficzny dla wielu dzieci to wyśniony upominek. Możność zapisywania otaczającego świata jak też wczucie się w rolę fotografika pomoże rozbudzić w dziecku pomysłowość. Pstrykanie fotografii to też świetna rozrywka dlatego podarowanie aparatu na podarek może być istotnie doskonałym pomysłem. Komunia Święta może być jednak świetnym czasem na wręczenie dziecku pierwszego telefonu. W salonach znajduje się mnóstwo telefonów wyprodukowanych z myślą o dzieciach. Wciąż na topie są rowery, zegarki a zdarzają się nawet motory.


Rowery firmy Romet
Zegarek na pierwszą Komunię Świętą to podarek ponadczasowy i zawsze aktualny. Chociaż lata upływają zegarki ciągle cieszą się ogromną popularnością, zaś dzieci lubią je dostawać. Przy wyborze zegarka na komunię doradzamy kierować się preferencjami dziecka. Dowiedzmy się wcześniej jaki czasomierz chciałaby otrzymać nasza latorośl. Elektroniczny ze znaczną ilością funkcji czy prędzej tradycyjny? Bicykl tak samo jak zegarek bądź medalik to nadal jeden z najczęściej wybieranych podarunków komunijnych. Niezależność jak też rozrywka jaką gwarantuje wielu potomkom z całą pewnością przypadnie do gustu. Co warto wiedzieć o rowerach?

Tags: dziecko, upominek, pomysł